قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس
خانه / خطوط هواپیمایی / تحویل ۲ فروند هواپیمای ۷۷۷ بوئینگ به ایران ایر در یک ماه آتی
تحویل ۲ فروند هواپیمای ۷۷۷ بوئینگ به ایران ایر در یک ماه آتی

تحویل ۲ فروند هواپیمای ۷۷۷ بوئینگ به ایران ایر در یک ماه آتی

اگر شما به سفر کردن علاقه دارید بهتر است قبل از  خرید بلیط چارتر و یا تهیه بلیط هواپیما  از اخبار شرکت های هوایی اطلاع داشته باشید. درادامه این مطلب جدیدترین خبر از فروش هواپیمایی بوئینگ را بخوانید. یک منبع آگاه با اشاره به قرارداد شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با بوئینگ، برای خرید ۸۰ فروند هواپیما گفت: به احتمال زیاد شرکت بوئینگ تا یک ماه آینده ۲ تا سه فروند هواپیمای ۷۷۷ را تحویل شرکت ایران ایر خواهد داد.

با توجه به قرارداد شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با بوئینگ، برای خرید ۸۰ فروند هواپیما با توجه به شرایط پیش آمده ی قراردادهای سایرشرکت های هواپیمایی با بویینگ  تغییراتی در قرار دادهای ایجاد شده که طی آن به احتمال زیاد شرکت بوئینگ تا یک ماه آینده ۲ تا سه فروند هواپیمای ۷۷۷ را تحویل شرکت ایران ایر خواهد داد.

تحویل ۲ فروند هواپیمای ۷۷۷ بوئینگ به ایران ایر در یک ماه آتی

یک منبع آگاه یادآورشد:

با توجه به اینکه در قرارداد خرید ۸۰ فروند هواپیما از بوئینگ ۳۰ فروند از این هواپیماها مدل ۷۷۷ است، لذا شرکت بوئینگ اعلام کرده که این هواپیما را به ایران ایر تحویل می دهد.

هواپیمای بوئینگ ۷۷۷ یک هواپیمای پهن پیکر تجاری دو موتوره است و می تواند در مسافت های طولانی بیش از ۱۷ هزارکیلومتر پرواز کند که قرار است از این هواپیما ۱۵ فروند ۳۵۰ نفره و ۱۵ فروند دیگر ۳۹۰ نفره به ایران ایر تحویل شود.

با ورود این هواپیماها به ناوگان هوایی ایران ایر ظرفیت صندلی این شرکت بیش از ۱۱ هزار و ۱۰۰ صندلی افزاشی می یابد و در این قرارداد ایران ایر ۵۰ فروند دیگر از هواپیماهای بوئینگ ۷۳۷ با ظرفیت ۱۳۰ مسافر باریک پیکر را در یک دوره ۱۰ ساله از بوئینگ تحویل بگیرد و این شرایط را برای افراد برای تهیه بلیط هواپیما فراهم می کند.

اصغر فخریه کاشان قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور بین الملل در باره تحویل این هواپیما به ایران گفت:

خبری خوش برای افرادی که علاقه مند به تهیه بلیط هواپیما یا خرید بلیط چارتر هستند این است که نخستین هواپیما از ۸۰ فروند هواپیمایی که ایران ایر با بوئینگ بر سر خرید آنها به توافق رسیده، تا یک ماه آینده وارد ناوگان هوایی ایران ایر می شود.

در قرارداد ایران ایر با شرکت ایرباس که در سال گذشته به امضا رسید قرار است ۱۰۰ فروند هواپیما از این شرکت به ایران ایر تحویل شود و تاکنون ۳ فروند آن به این شرکت تحویل شده است. در قرارداد ایران ایر با شرکت ایرباس که در سال گذشته به امضا رسید قرار است ۱۰۰۰ فروندهواپیما از این شرکت به ایران ایر تحویل شود و تاکنون ۳۳ فروند آن به این شرکت تحویل شده است.

مطلب پیشنهادی

آداب و رسوم عجیب کرواسی

آداب و رسوم عجیب کرواسی

کرواسی در اروپا و در کنار دریای آدریاتیک قرار دارد. مردم این شهر بسیار خانواده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس