قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس
خانه / دیدنی‌های شهر / بهترین مکان های اقامتی در پاییز
بهترین مکان های اقامتی در پاییز

بهترین مکان های اقامتی در پاییز

برخی از مردم ترجیح می دهند در فصل بهار و تابستان سفر کنند اما برخی دیگر ترجیح می دهند در فصل هایی سفر کنند که هزینه کم تری بدهند و شلوغی نیز کم تر باشد. پاییز فصل مناسبی برای سفر است و بسیاری از گردشگران ترجیح می دهند با خرید بلیط چارتر و بلیط هواپیما در این فصل سفر کنند.

بسیاری از جشنواره های کشورهای مختلف در پاییز برگزار می شود در این مقاله برخی از بهترین مکان های اقامتی برای سفر در پاییز را به شما معرفی می کنیم.

بانیالوکا

بهترین مکان های اقامتی در پاییز

بانیالوکا دومین شهر بزرگ بوسنی و هرزگوین است که با پارک ها و باغ های متعدد شناخته می شود.

یکی از بهترین رویداد های شناخته شده در سطح ملی شبح پژوهشگر است، مجموعه ای از کارگاه های آزاد در زمینه های مختلف علوم که در طی یک شب ارائه می شوند.

یکی دیگر از رویداد های مهم پاییزی در بانیا لوکا جشنواره بین المللی فیلم متحرک است در حالی که صنعت انیمیشن در بانیا لوکا در اواخر دهه ۱۹۶۰ آغاز شده است با این وجود در دهه گذشته برخی از موفق ترین فیلم های اروپایی متحرک را میزبانی کرده است.

جشنواره بین المللی فیلم متحرک این جشنواره تنها ده سال است که سابقه دارد.

مسکو

بهترین مکان های اقامتی در پاییز

مسکو یکی از شهرهای روسیه می باشد و گردشگران بر این عقیده هستند که هر ماه های سپتامبر، اکتبر و نوامبر بهترین زمان سفر به مسکو می باشد. پیشنهاد می کنیم قبل از سفر اطلاعات ضروری سفر به مسکو را بخوانید.

برای کسانی که علاقمند به بازی های بیش از هنر هستند مسکو میزبان نمایشگاه جشنواره های رایانه ای و بازی های ویدئویی است که Igromir نامیده می شود.

برای علاقه مندان به هنر های زیبا، سپتامبر و اکتبر بهترین ماه ها برای دیدار از مسکو هستند زیرا نمایشگاه های هنرمندان معروف همیشه در این دوره برگزار می شود.

یکی از مشهورترین رویداد های پاییز در نمایشگاه بین المللی جشنواره دایره نور است، این جشنواره در ماه سپتامبر است.

مشهورترین ساختمان های مسکو از قبیل تئاتر بلشوی و دانشگاه دولتی مسکو برای هنرمندان دیجیتالی و بینایی تبدیل به یک بوم می شود.

هنرمندان نیز از سراسر جهان با استفاده از طرح های خلاق، لیزر، نور و آتش، تصاویر، فیلم ها و انیمیشن ها را در سراسر مسکو به نمایش می گذارند.

ورشو

بهترین مکان های اقامتی در پاییز

ورشو یکی از زیباترین شهرهای لهستان به شمار می رود.

امکانات معماری خیره کننده ورشو تا جشنواره های بین المللی، نمایشگاه ها و رویداد های مختلف باعث شده است این شهر یکی از الویت های گردشگرانی که قصد سفر در پاییز آن هم با خرید بلیط چارتر را دارند باشد.

یکی از جاذبه های جالب در ورشو در سال ۲۰۱۷ برای گردشگران و مردم محلی به طور قطع  ۳D اقیانوس آرام قبل از تاریخ بود.

طراحان ۳D جهان دریایی را در ۳۵۰ میلیون سال پیش نشان دادند در حالی که اکثر صحنه ها ۳D هستند ولی برخی از کوسه های غول پیکر در ۵D متحرک شوک آور بودند.

یکی از رویداد های مهم قطعا جشنواره فیلم بین المللی ورشو است، در این جشنواره تماشاگران نه تنها جدیدترین فیلم ها از سراسر جهان را می بینند بلکه در کارگاه های آموزشی و کلاس ها نیز شرکت می کنند.

مطلب پیشنهادی

آداب و رسوم عجیب کرواسی

آداب و رسوم عجیب کرواسی

کرواسی در اروپا و در کنار دریای آدریاتیک قرار دارد. مردم این شهر بسیار خانواده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس