قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس
خانه / خطوط هواپیمایی / آشنایی با شرکت هواپیمایی معراج(معراج ایر)
آشنایی با شرکت هواپیمایی معراج(معراج ایر)

آشنایی با شرکت هواپیمایی معراج(معراج ایر)

شرکت های هواپیمایی گوناگونی در کشورها وجود دارد که خرید بلیط هواپیما یا خرید بلیط چارتر و سفر با آنها لذت بخش تر است. در این مقاله توضیحاتی درباره شرکت هواپیمایی معراج( معراج ایر) در اختیار شما قرار داده شده است که پیشنهاد می شود بخوانید سپس اقدام به خرید بلیط هواپیما یا بلیط چارتر برای سفر خود نمایید.

یکی از شرکت‌های هواپیمایی خصوصی کشور ایران هواپیمایی معراج است،  که در سال ۱۳۸۹ با مجوز سازمان هواپیمایی کشوری تأسیس گردید. نشان هواپیمایی معراج ترکیبی است از دایره با دو بال نمادین به مفهوم پرواز و استفاده از رنگهای آبی و قرمز که رنگ سازمانی این هواپیمایی است.

k

پروازهای بین‌المللی این شرکت با هواپیمای ایرباس آ۳۰۰ انجام می‌شوند اما برخی مواقع از هواپیماهای خانواده ایرباس ای۳۲۰ نیز استفاده می‌شود، با این حال، همهٔ پروازهای داخلی با خانواده ایرباس ای۳۲۰ انجام می‌شوند.

این شرکت هوایی در سال ۱۳۹۲ موفق به کسب گواهینامه مدیریت تداوم صلاحیت پروازی شد. این گواهینامه به علت تدوین ساختارها و افزایش توانمندی در تعمیر و نگهداری اعطا گردید. این گواهینامه برای اولین بار است که به یک شرکت هواپیمایی در ایران داده شده است.

o

حوادث
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳، پرواز تبریز – مشهد، پس از برخاستن به دلیل نقص فنی مجبور به بازگشت و فرود اضطراری در تبریز شد.

لازم به ذکر است طبق اعلام سازمان هواپیمایی کشوری، در سال ۱۳۹۳ این شرکت با میانگین زمان تأخیر ۷ دقیقه‌ای کمترین تأخیرات پروازی را در میان شرکت‌های هواپیمایی دیگر داشت. در سال ۱۳۹۵ هواپیمایی معراج رکورد طولانی‌ترین پرواز ایرانی را با انجام پرواز هیئت دیپلماتیک جواد ظریف از سیدنی به تهران که به مدت ۱۷ ساعت بدون توقف و سوخت گیری انجام شد شکست.

مطلب پیشنهادی

هزینه سفر به جامائیکا

هزینه سفر به جامائیکا

زندگی آرام، سواحل شنی طولانی، موسیقی ‌های عالی مواردی هستند که سفر به جامائیکا را …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس